Biomass Energy Project S.A.
Paulowni Zapraszamy do lektury raportu

Zapraszamy do lektury raportu

Na naszej stronie internetowej w zakładce Relacje Inwestorskie pojawił się raport za III kwartał 2015 roku. W dokumencie znajdują się m.in. nasze plany oraz perspektywy rozwoju. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak Zarząd Spółki będą Państwo zadowoleni z przedstawionych rezultatów.

Tak jak argumentowaliśmy w poprzednich raportach racjonalna wycena wartości naszego przedsiębiorstwa wymaga zrozumienia zasadniczej przewagi, którą udało się osiągnąć przez ponad 3 lat działalności operacyjnej. Szczególnie cieszą nas wyniki finansowe - zysk netto osiągnięty po III kwartale 2015 roku jest istotnie wyższy niż w porównywalnym okresie (trzy kwartały) poprzedniego roku. 

Prezentowane dane obrazują konsekwentne zwiększanie konkurencyjności i pozycji rynkowej naszej firmy. Tak jak w poprzednich okresach, niezależnie od okoliczności, będziemy dążyli do systematycznej poprawy osiąganych wyników. Aktualnie otoczenie biznesowe jest zdecydowanie korzystne dla naszej działalności. Istotny wpływ na to ma także uchwalenie ustawy o OZE

Pełny raport znajdą Państwo pod linkiem: